SPRZEDAŻ DETALICZNA, HURTOWA, DORADZTWO, PRODUKCJA KART NA ZAMÓWIENIE, UDOSTĘPNIENIE PLATFORMY PRE-PAID.

Usługi zbliżone do oferowanej przez naszą firmę znane są na całym świecie jako karty telefoniczne pre-paid, funkcjonujące również pod nazwą Quick Card lub Colling Card. Główną zaletą karty jest dostęp do usługi z niemal każdego aparatu telefonicznego (z wybieraniem tonowym), włączając w to telefony publiczne oraz komórkowe. Aby skorzystać z międzynarodowej karty telefonicznej należy jedynie wybrać podany numer dostępowy oraz wprowadzić numer pin ukryty na karcie pod zdrapką, a następnie wykręcić żądany numer telefonu.

Usługa obejmuje zarówno połączenia telefoniczne jak i transmisję faxową, jest dostępna na terenie całej Polski jak również w wielu innych krajach świata, co jest szczególnie ważne dla turystów i osób wyjeżdżających służbowo za granicę oraz dla biur podróży.

Karta oferowana jest w formie przedwpłaty, co za tym idzie skierowana jest głównie na rynek konsumencki, a najbardziej skutecznymi kanałami dystrybucji są kioski, supermarkety, stacje benzynowe, targi i wystawy (funkcja promocyjno - reklamowa) oraz inne miejsca charakteryzujące się dużym ruchem.

Posiadając kartę można korzystać z usługi z dowolnego miejsca, jest to usługa w pełni mobilna. Karta stanowi jednocześnie doskonałe narzędzie marketingowe (trafiające do dużej grupy odbiorców), wyraźnie podkreślające markę dystrybutora usługi. Karta może stanowić atrakcyjny gadżet reklamowy, rozdawany na targach, wystawach lub dodawany do magazynów czasopism i innych produktów jako wkładka reklamowa.

Głównymi zaletami międzynarodowej karty telefonicznej są:
- Tańsze połączenia telefoniczne
- Elastyczny dostęp do usługi
- Kontrola wydatków na rozmowy telefoniczne


wiącej informacji otrzymają Państwo składając zapytanie:
e-mail: handlowy@ecnt.pl
e-mail: zamowienia@ecnt.pl
tel. kom. 783 639 638


Login:
Hasło:


ECNT Warszawa, NIP: 567-147-03-33, Regon: 130816436, KONTAKT: tel. 22 3803023-24, fax.: 22 380 37 25, e-mail: ecnt@ecnt.pl
Copyright @ 2006-2008 3.pl